Recykling tonerów z aplikacją RT BOX

Skorzystaj z naszego rozwiązania opartego o mechanizm door-2-door. Zamów pudełko RT BOX i zbieraj do niego zużyte tonery. Gdy pudełko się zapełni, daj nam znać za pomocą aplikacji, a my po nie przyjedziemy!

RT BOX o oferta kompleksowej obsługi recyklingu tonerów stosowanych w urządzenia do drukowania. Przeznaczona ona jest dla firm i instytucji każdej wielkości, które chcą zgodnie z przepisami przekazywać zużyte materiały do recyklingu.

Załóż konto firmowe w panelu RT BOX, pobierz aplikację na telefon i działaj!

RT BOX
Aplikacja mobilna RT BOX

Aplikacja mobilna RT BOX

Aplikacja mobilna RT BOX została stworzona z myślą o łatwym zarządzaniu zbieraniem tonerów w Twojej firmie. Dzięki posiadanej aplikacji będziesz mógł w każdej chwili zlecić zamówienie nowego pudełka RT BOX lub, poprzez zeskanowanie kodu QR, zamówić jego odbiór.

Aplikacja jest dostępna zarówno na platformę iOS, jak i na telefony z systemem Android. Do korzystania w pełni z aplikacji wymagane jest założenie konta firmowego w Panelu RT BOX.

Pobierz naszą aplikację mobilna RT BOX, dzięki której masz pod kontrolą wszystkie zamówione pudełka!

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store
Łatwe zarządzenie procesem zbierania i recyklingu tonerów

Łatwe zarządzenie procesem zbierania i recyklingu tonerów

Nasza system RT BOX oraz aplikacja mobilna pozwala na zgodny ze wszystkimi normami i przepisami prawnymi recykling tonerów z Twojej firmy.

  • Możesz zbierać tonery w kilku miejscach (oddziałach) naraz i centralnie zarządzać ich wysyłką oraz płatnościami.
  • Nie wymagamy do tego żadnej umowy, ani stałej obsługi. Pozbywasz się w ten sposób kosztów oraz zobowiązań.
  • Możesz zaangażować wybranych pracowników poprzez aplikację mobilną.
  • Uzyskujesz od Nas potwierdzenie odebrania i recyklingu tonerów.
  • Obsługujemy także wpis do BDO (Baza Danych Odpadowych).

Pobierz naszą aplikację mobilna RT BOX, dzięki której masz pod kontrolą wszystkie zamówione pudełka, a ich odbiór możesz zlecać w każdej chwili!

Zobacz tutorial
Prosty i cykliczny recykling tonerów

Prosty i cykliczny recykling tonerów

Twoje tonery, nasze rozwiązanie
Odbierzemy Twój zużyty toner i bezpiecznie go zutylizujemy w trosce o środowisko

Recykling – to proste!
Z tonera odzyskujemy opakowania papierowe i foliowe, metale, tworzywa i proszek drukujący

Wszystkie tonery podlegają recyklingowi
Potrafimy przetworzyć każdy zużyty toner. Zarówno oryginalny OEM oraz jego zamiennik

Jesteśmy ekspertami
Od ponad 20 lat zajmujemy się recyklingiem i robimy to, spełniając wszystkie normy

Regulamin usługi

Dowiedz się więcej o tym, jak działa RT BOX od Recyklingu Tonerów. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania pisz do nas śmiało.

Odpowiadasz w firmie za sprzęt do drukowania, proces zakupowy, a może za działania komunikacyjne? Wiesz, że w twojej firmie zużywa się dużo tonerów i trzeba je odpowiednio zagospodarować? Skorzystaj z naszej usługi RT BOX i zamów specjalny karton do zbierania tonerów. Możesz zamówić ich więcej niż jeden – na przykład do poszczególnych oddziałów lub różnych placówek firmy.
Dodatkowo za pomocą aplikacji możesz zarządzać każdym z kartonów i w prosty sposób zlecać ich odbiór.

Aplikacja umożliwia zarządzanie zbieraniem tonerów w kilku, a nawet kilkunastu lokalizacjach naraz. Dlatego idealnie nadaje się dla: Jednostek Samorządów Terytorialnych i jednostek administracji (RT BOX pozwala na regularne pozbywanie się zużytych tonerów bez potrzeby ich magazynowania); sektora bankowego – gdzie możemy znaleźć oddziały (aplikacja pozwala nam na zrządzanie kartonami RT BOX w sposób scentralizowany); MŚP, które chcą pokazać, że dbają o swoje otoczenie i działają odpowiedzialnie (kartony RT BOX mogą zostać wyposażone w odpowiednią komunikację); szpitali czy przychodni (które mogą np. aktywizować także do zbierania swoich pacjentów); każdej firmy, która posiada filie i odziały i potrzebuje zbierać i oddawać do recyklingu tonery z wielu lokalizacji.

Rejestrujesz swoją firmę na stronie www.recyklingtonerow.pl/rtbox;
Wpisujesz dane swojej lokalizacji oraz ewentualnie dodajesz innych użytkowników (np. z innych oddziałów firmy);
Pobierasz naszą aplikację mobilną na (Apple / Android);
Zamawiasz puste pudełko RT BOX, opłacasz je, a po jego dostarczeniu zaczynasz zbierać zużyte tonery;
Kiedy RT BOX się zapełni otwierasz aplikację, skanujesz kod QR i zamawiasz kuriera!
RT BOX o oferta kompleksowej obsługi recyklingu tonerów stosowanych w urządzenia do drukowania. Przeznaczona ona jest dla firm i instytucji każdej wielkości, które chcą zgodnie z przepisami przekazywać zużyte materiały do recyklingu.

Dzięki rozwiązaniom dedykowanym w ramach usługi RT BOX gwarantujemy:
1-pełny i bezpieczny dla środowiska recykling tonerów zapewniających zawrócenie odzyskanych surowców do ponownej produkcji;
2-oszczędność czasu, dzięki zastosowaniu specjalnych pudeł na tonery, które odbierane są przez Nas zaraz po zapełnieniu (lub w dowolnym momencie zleconym przez Zamawiającego);
3-oszczędność miejsca – tonery nie zalegają w biurze cały rok, a są regularnie odbierane i przekazywane do recyklingu;
4-wykonanie usługi zgodnie z prawem wraz ze wpisem do BDO;
5-pełne wsparcie oraz doradztwo przy recyklingu tonerów.

Aplikacja służy każdemu klientowi usługi RT BOX do zarządzania: zamawiania i zlecania odbioru pudełek, do których zbierane są zużyte tonery. Aby skorzystać z aplikacji należy najpierw zarejestrować swoją firmę na stronie www.recyklingtonerow.pl/rtbox. Następnie trzeba pobrać aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Do logowania należy wykorzystać dane użyte w trakcie tworzenia konta.

Tak. Usługa RT BOX jest płatna. Płatność dokonuje się w momencie zamawiania pudełka RT BOX i jest to płatność jednorazowa. Klient nie ponosi później płatności przy zamawianiu kuriera celem odbioru pełnego pudełka.

Masz pytanie? Napisz!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz - odpisujemy z reguły w przeciągu 48h.